مجلۀ پُربازدیدترین‌ها

تعداد خبر های امروز: 16
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ الإثنين ۴ شوال ۱۴۳۹ June 18,2018

اوقات شرعی

هفتمین تاج‌گذاری استقلال

هفتمین تاج‌گذاری استقلال♕

هفتمین تاج‌گذاری استقلال | استقلال تهران با برتری مقابل خونه به خونه بابل موفق شد برای هفتمین بار عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کند.

تیم فوتبال استقلال تهران ۱۳ اردیبهشت ۹۷ در فینال جام حذفى ایران در خرمشهر با برترى یک بر صفر توانست تیم خونه به خونه بابل را شکست دهد و براى بار هفتم این جام را بالاى سر ببرد.

آبى‌هاى پایتخت با ثبت این جام ، پرافتخار ترین تیم ادوار جام حذفى با هفت جام و چهار نایب قهرمانى ماندند.

تیم فوتبال استقلال اولین جام را در فصل ٥٦-٥٧ ، دومین را در فصل ٧٤-٧٥، سومین جام را در فصل ٧٨-٧٩ ، چهارمین را در فصل ٨٠-٨١ ، پنجمین ٨٦-٨٧و ششمین جام را هم در فصل ٩٠-٩١ بالاى سر برد.

استقلال در شهریور ماه ٩٦ بود که اولین بازى جام حذفى امسال را آغاز کرد و توانست تیم گل گهر سیرجان را با نتیجه ٢-١ شکست دهد و راهى مرحله بعد شود.

آبى‌هاى پایتخت در ادامه راه جام حذفى در مهر ماه با نتیجه ٢-١ از سد نساجى مازندران گذشتند تا با صعود به مرحله بعد در مقابل تیم ایرانجوان بوشهر قرار بگیرند.

استقلال اما توانست ایرانجوان هم با نتیجه ٣-٠ از دور مسابقات حذف کند و یک پله ى دیگر به جام نزدیک شود.

شاگردان وینفرد شفر در یک بازى مانده به فینال صنعت نفت ابادان را ٢-١ شکست دادند و در مقابل تیم خونه به خونه بابل قرار گرفتند و با برترى یک بر صفر توانستند براى هفتمین بار این جام را به ویترین باشگاه اضافه کنند.

استقلالى‌ها پرافتخارترین تیم جام حذفی محسوب می‌شوند و این تیم امشب هفتمین قهرمانی اش در این جام را جشن گرفت .

وینفرد شفر هم اولین جامش با استقلال را کسب کرد تا به یکی از خواسته‌های باشگاه در هنگام عقد قرارداد عمل کند.قهرمانی در جام حذفی، محبوبیت مرد آلمانی در بین استقلالی‌ها را به طرز محسوسی افزایش مى دهد.

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها (0)