خارج بدون روتوش
کد خبر : 7109
دوشنبه - ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴

مشکلات زندگی در امریکا و بسته بودن درب پارک ها در شب

تمام پارک ها در ایالتی مثل نیویورک شب تعطیل هستند ( یعنی بازگشت به ۲۵ سال قبل تهران). البته توضیح می دهد که اکثرا ساعت ۶ عصر تعطیل می شوند و چند تا پارک محدود نهایتا حدود ۱ بامداد درشان قفل می شود؛ و به هر حال همه پارک ها تعطیل می شوند.

مشکلات زندگی در امریکا و بسته بودن درب پارک ها در شب

مشکلات زندگی در امریکا و بسته بودن درب پارک ها در شب

مشکلات زندگی در امریکا و بسته بودن درب پارک ها در شب | از شما دعوت می‌کنیم این مطلب را دنبال کنید.

مشکلات زندگی در امریکا۱⃣ تمام پارک ها در ایالتی مثل نیویورک شب تعطیل هستند ( یعنی بازگشت به ۲۵ سال قبل تهران). البته توضیح می دهد که اکثرا ساعت ۶ عصر تعطیل می شوند و چند تا پارک محدود نهایتا حدود ۱ بامداد درشان قفل می شود؛ و به هر حال همه پارک ها تعطیل می شوند.

مشکلات زندگی در امریکا

۲⃣ شما اگر احیانا هوس کنید که شب در پارکی در #آمریکا بمانید، باید تلاش جدی کنید که از گشت پلیس در پارک بتوانید مخفی شوید و اما اگر خدای نکرده گرفتار پلیس شوید اینجاست که فقط و فقط به خاطر ماندن در پارک و نه هیچ چیز دیگر محکوم به جریمه نقدی می شوید ( بیخود نیست توی نیویورک بسیاری از مردم توی خیابان با خودشان حرف می زنند!!)

در لینک زیر توضیح می دهد که تا ۹۰ روز زندان یا ۱۰۰۰ دلار (۴ میلیون تومان) جریمه خواهید داشت

۳⃣ حالا یک سوال پیش می آید: چرا باید در پارک ها را بندند؟ مگر مردم حق ندارند شب بیایند با خانواده کمی استراحت کنند؟

جواب را در لینک زیر بخوانید: می گوید بله ما در لس آنجلس، گلدن گیت پارک را شبانه روزی کردیم ولی به جای حضور بیشتر خانواده ها، فقط نتیجه این شد که هم آمار جرم بالا رفت  و هم اینکه آنجا تبدیل به محل زندگی ده ها بی خانمان شد ( یعنی چیزی که در ایران فکرش را هم نمی کنی این است که توی هر ایستگاه مترو ده ها بی خانمان را ببینی که آرزو دارند شب حداقل توی پارک بخوابند!!)

۴⃣ حالا لابد نابغه های دروغگویی در #تلگرام می نویسند که ایران چون تحریم بوده نتوانسته در و نرده پارک وارد کند و لذا از بی پولی برای پارک ها در نگذاشته!

آن کانالی که می نویسد دانشجویان چینی صف می کشند جلو کتابخانه چون با فرهنگ هستند حتما از این جواب ها هم باید بدهد….

 

 

خارج بدون فیلتر