در مورد عروسک‌های سکسی لولیتا چه می‌دانید؟ :: مجلۀ اینترنتی پر بازدیدترین‌ها

دانلود سانسور نشده مستند خارج از دید دانلود رایگان مستند سیاسی - اجتماعی خارج از دید (تمامی قسمت‌ها)

۰

در مورد عروسک‌های سکسی لولیتا چه می‌دانید؟

جنسی

در مورد عروسک‌های سکسی لولیتا چه می‌دانید؟

در مورد عروسک‌های لولیتا چه می‌دانید؟

داستان عروسک لولیتا به سال ۱۹۹۵ و زمانی که ولادیمیر نوباکوف داستانی تحت عنوان لولیتا را منتشر کرد باز می‌گردد. داستان این رمان در مورد یک استاد دانشگاه است که مفتون زیبایی دختر خوانده ۱۲ ساله‌اش شده و …

اما داستان عروسک‌های لولیتا یا به طور صحیح‌تر ” اسباب بازی برده لولیتا” که امروزه به صورت انفجاری خبرگذاری‌های جهان را در تسخیر کرده به سال ۲۰۱۱ و زمانی بر می‌گردد که یک جراح وب‌سایتی را تأسیس کرد و در آن ادعا کرد عروسک لولیتا را به صورت واقعی ساخته است. من عین متنی که آن شخص در وب‌سایت خود گذاشته را برای شما نقل می‌کنم:

عروسک برده لولیتا

من عروسک برده لولیتا را ساختم. اگر متوجه منظورم نمی‌شوید بگذارید آن را خیلی شفاف برایتان توضیح دهم؛ من دختران جوان را به عروسک‌های جنسی تبدیل می‌کنم، بهمین سادگی. دخترانی که نمی‌توانند راه بروند، نمی‌توانند مقاومت کنند و نمی‌توانند هیچ چیز بگویند، تنها کاری که می‌توانند بکنند این است که لذت‌های دگرآزارانه شما را ارضاء کنند، جالب است؛ نه؟

من جراحی هستم که در یکی از کشورهای اروپای غربی زندگی می‌کنم (خواهش می‌کنم از فکر کردن در مورد من دست بردارید)، جامعه‌ای که هنوز خشونت در آن موج می‌زند و در آن اگر شما رابطه و پول نداشته باشید به … خواهید رفت.

البته نیاز به گفتن نیست که من هر دوی این‌ها را دارم. علاوه بر این ما اینجا دختران زیبایی داریم، اگر کمی با اینترنت آشنا باشید می‌دانید اروپای شرقی به داشتن چنین دخترانی شهره است.

خوشبختانه بسیاری از این دختران زیبا والدین یا خویشاوندی ندارند و در یتیم‌خانه‌ها زندگی می‌کنند. بعضی‌هایشان که خوش‌شانس‌ترند والدین عاریتی برای خود پیدا می‌کنند ولی وقتی به ۹ یا ۱۰ سالگی می‌رسند دیگر شانسی برای آن‌ها وجود ندارد.

بعضی از آنهایی که بزرگ می‌شوند و زیباترند به فاحشه‌خانه‌ها فروخته می‌شوند، البته اینها خیلی خوش شانسند! چون بقیه در فقر وکثافت خواهند مُرد، البته یک گروه سومی هم وجود دارند؛ آنهایی که من می‌خرم! من معمولاً دختران ۹ یا ۱۰ ساله‌ای که هنوز به بلوغ نرسیده‌اند را می‌خرم، البته با همکاری شایان تقدیر یتیم‌خانه‌ها! آن‌ها از اینکه یک نان‌خور کم می‌شود، یک تخت خالی می‌شود و کمک‌هایی که از من دریافت می‌کنند خوشحالند.

آن‌ها هرگز از من چیزی نمی‌پرسند و من هم ترجیح می‌دهم چیزی نگویم ولی از آنجایی که می‌دانند من یک جراح هستم احتمالاً تصور می‌کنند از این دختران برای انجام آزمایشاتم یا در بدترین حالت، فروش اعضایشان استفاده می‌کنم اما نه! من یک روش پُرسودتر پیدا کرده‌ام.

من آن‌ها را به عروسک‌های زنده لولیتا تبدیل می‌کنم. اگر بخواهید همین الان می‌توانید یکی از آن‌ها را سفارش دهید البته بگویم این عروسک‌ها ارزان نیستند چون خاصند! هر کدام بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار برایتان آب می‌خورد، البته این بدون احتساب هزینه پستی است!

البته ارزشش را دارد چون شما صاحب یک عروسک لولیتا می‌شوید، عروسکی که مطمئنم بسیار شما را راضی خواهد کرد چون این عروسک‌ها زنده هستند!

حال اجازه دهید برایتان شرح دهم چطور یک دختر جوان یتیم، تبدیل به یک عروسک لولیتا می‌شود. وقتی یک دختر مناسب پیدا می‌شود از یتیم‌خانه می‌خواهم او را به ویلای من بفرستد. وقتی او به اینجا می‌رسد او را لخت می‌کنیم، می‌شوییم و چشمانش را می‌بندیم و وقتی معاینات پزشکی را از او به عمل آوردیم او را به کلینیک خصوصی‌ام می‌فرستم.

شاید برایتان سؤال باشد که چرا او را می‌شوییم و تمیز می‌کنیم؟ جواب ساده است؛ این دختران بوی گند می‌دهند چون در یتیم‌خانه‌ها توجهی به بهداشت نمی‌شود و من دوست ندارم کلینیکم را به گند بکشند؛ من به بهداشت بسیار پایبندم.

بعد از این مقدمات، او را روی تخت می‌خوابانیم و بی‌هوش می‌کنیم. سپس من به او هویت جدیدی می‌بخشم و اسم جدیدی برایش انتخاب می‌کنم، البته من نام بیشتر آن‌ها را نمی‌دانم چون از طرف یتیم‌خانه فقط سن آن‌ها به من اعلام می‌شود و البته بعد از تحویل آن‌ها به من هیچ اثری از آن‌ها در یتیم‌خانه باقی نمی‌ماند، نه سندی، نه مدرکی و نه حتی نامی، انگار آن‌ها اصلاً وجود نداشته‌اند.

من خودم دو عروسک به نام‌های داشا که ۱۱ ساله است و در مراحل نهایی تغییر قرار دارد و تانیا که ۱۲ ساله است و البته ۴ ماهه باردار است، دارم.

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که چرا برده‌های من فرار نمی‌کنند؛ پاسخ ساده است زیرا آن‌ها دست و پا ندارند چون معمولاً دست‌ها را از بالای آرنج و پاها را درست از بالای زانو قطع می‌کنم. عملیات قطع دست و پا جراحی‌های بسیار سنگینی هستند و اگر عروسک از این دو جان سالم به در ببرد بقیه کار آسان است.

البته من انتهای دست‌ها و پاها را روی استخوان نمی‌بندم، معمولاً دو تکه فلزی ۵ سانتیمتری به انتهای استخوانها اضافه می‌کنم که بتوانند روی آن‌ها راه بروند. این فلز‌ها یک خاصیت دیگر هم دارند؛ من به یکی از آن‌ها یک حلقه اضافه می‌کنم که هر وقت خواستید بتوانید آن را با زنجیر ببندید.

معمولاً ریکاوری از این عمل به چندین ماه زمان نیاز دارد. البته عروسک هنوز برای تحویل آماده نیست، پس از قطع دست و پا من تارهای صوتی را هم قطع می‌کنم و پس از آن عروسک نمی‌تواند فریاد بزند یا صحبت کند، علاوه بر این دندان‌ها هم کشیده می‌شوند تا از خطر گاز گرفتن در امان بمانید البته من برای رضایت شما یک لایه سیلیکونی نرم روی لثه‌ها قرار می‌دهم تا به راحتی بدون اینکه بتوانند آلت شما را گاز بگیرند، برای شما ساک بزنند.

البته وجود این لایه سیلیکونی، خاصیت دیگری هم دارد. اگر این لایه نباشد دهان عروسک شبیه دهان پیرزن‌هایی که دندان‌های مصنوعی‌شان را در می‌آورند به نظر می‌رسد که ممکن است مورد رضایت شما نباشد.

البته برای خوش‌فرم ماندن دهان در زمان‌هایی که شما با دهان آن‌ها کاری ندارید باید از دهان‌بند مخصوصی که همراه او برای‌تان فرستاده می‌شود استفاده کنید. با این دهان‌بند او دیگر نمی‌تواند سعی کند با اعتصاب غذا، خودش را و البته پول شما را از بین ببرد یا از خوردن چیزهایی که به او می‌دهید سرباز بزند.

پس از اتمام این جراحی‌ها به مدت دو هفته فرصت ریکاوری به او می‌دهیم و پس از آن محصول آماده عرضه است.

این فرد در پایان با جراحی لیزر اعصاب بینایی این افراد را از بین می‌برد بدون اینکه به ظاهر چشم، آسیبی برسد، ضمناً به درخواست مشتری او را کر نیز می‌کند ولی بسیاری از مشتریان، عروسک با قدرت شنوایی را بیشتر می‌پسندند زیرا به آن‌ها یاد می‌دهند چگونه با صدای موسیقی برقصند یا…

این عروسک‌ها یا انسان‌های عروسک‌نما که نه می‌بینند، نه حرف می‌زنند ولی هنوز انسانند و درک می‌کنند در سراسر جهان از طریق اینترنت به فروش می‌رسند.

شاید برایتان سؤال باشد که چرا سرویس‌دهنده‌های جهانی این وب‌سایت و وب‌سایت‌هایی نظیر این را مسدود نمی‌کنند؟

توضیح این مسئله کمی فنی است و من به عنوان یک روان‌شناس نتوانستم از این توضیحات سر در بیاورم ولی ظاهراً این گونه وب‌سایت‌ها که به عملیات‌های تروریستی یا هر نوع جنایت بین‌المللی مربوط می‌گردد در گستره‌ای تحت عنوان "وب عمیق" ساخته می‌شوند.

چنانچه شما خواننده عزیز چیزی در مورد این اصطلاحات فنی می‌دانید خوشحال می‌شوم در بخش نظرات با من و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

از سال ۲۰۱۱ که این شخص ادعای ساختن چنین عروسک‌هایی را مطرح کرد تا همین اواخر که فیلمی از یکی از این عروسک‌ها منتشر شد، کسی حرف این فرد را جدی نمی‌گرفت. لذا جهان هنوز در شوک به وجود آمدن این حادثه است و توضیح روان‌شناختی خاصی  از سوی صاحب‌نظران برای این پدیده وجود ندارد.

لینک‌های وب‌سایت مذکور موجود هستند لیکن به دلایل مسائل امنیتی نمی‌توان آن‌ها را برای شما قرار دهم زیرا ربات‌های امنیتی گوگل، وبسایت‌هایی که هر گونه ارتباطی با این گونه وب‌سایت‌ها داشته باشند را مسدود و جریمه می‌کنند ولی دوستانی که در این‌باره کنجکاوند می‌توانند با جستجو در اینترنت به این وب‌سایت‌ها دسترسی داشته باشند امّا عواقب آن متوجه خودشان خواهد بود!

نویسنده: حمید ابراهیمی‌زاده


مطالب مرتبط:

اشتراک مطلب:

کلمۀ مورد نظر خود را جستجو کنيد.👇

کد جستجوي گوگل در سايت يا وبلاگ جستجو در:
اشتراک مطلب:

با عضویت در کانال تلگرامی سایت پُربازدیدترین‌ها از آخرین مطالب منتشر شده، باخبر شوید.

👇👇👇

http://fullkade.com/wp-content/themes/fullkade/files/telegram.png

(۰)
هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی