ماجرای عروسک جنسی لولیتا واقعی یا یک شایعه؟ :: مجلۀ اینترنتی پر بازدیدترین‌ها

دانلود سانسور نشده مستند خارج از دید دانلود رایگان مستند سیاسی - اجتماعی خارج از دید (تمامی قسمت‌ها)

۰

ماجرای عروسک جنسی لولیتا واقعی یا یک شایعه؟

جنسی

ماجرای عروسک جنسی لولیتا واقعی یا یک شایعه؟

ماجرای عروسک جنسی لولیتا واقعی یا یک شایعه؟

ماجرای اسباب بازی و عروسک جنسی لولیتا Lolita Slave toy که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است حقیقت دارد یا تنها یک شایعه است که به آن پر و بال داده شده است؟این گزارش را بخوانید.
آیا عروسک های جنسی لولیتا Lolita Slave Toy واقعیت دارند؟داستان لولیتا چیست؟ با بررسی کلی ماجرای عروسک و اسباب بازی های جنسی لولیتا در این خبر همراه ما باشید.
به تازگی ویدیویی از سخنرانی آقای رائفی پور که بیشتر او را به علت سخنرانی هایش در مورد فراماسون ها می شناسند پخش شده که باعث ایجاد سر و صدای زیادی شده است.
در این ویدیو که در وبسایت علی اکبر رائفی پور (masaf.ir) منتشر شده، او در مورد اسباب بازی ها و عروسک های جنسی لولیتا صحبت می‌کند، به گفته آقای رائفی پور این عروسک ها در واقع انسان و زن هستند اما دست و پای آنها به طرز فجیحی قطع شده و پس از شکنجه های بسیار و از بین بردن بینایی آنها برای جلوگیری از فرار کردن به عنوان برده جنسی و یا همان عروسک لولیتا در قسمت دارک وب (وب تاریک) برای فروش گذاشته می شوند که قیمت فروش آنها از 30 هزار تا 90 هزار دلار است.

عکس: ویدیوی آقای رائفی پور

http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6204_958.jpg
این ویدیو را در زیر می توانید ببینید:

در این ویدیو فیلمی از یک عروسک لولیتا هنگام صحبت های رائفی پور مبنی بر دستگیری شخصی پولدار در مکزیک که یک عروسک لولیتا خریداری کرده بود پخش می شود. عکس این فیلم را در زیر می بینید. گوش دادن به این سخنان قلب هر شنونده ای را به درد می آورد و با خود فکر می کند مگر می شود یک انسان تا این حد بی رحم باشد؟
فیلمی که از یک عروسک جنسی(زنی که دست و پایش قطع شده است) در ویدیوی آقای رائفی پور منتشر شده/این فیلم مدت ها پیش در سایت فارسی زبان Monster-quest.ir نیز منتشر شده بود.
ماجرای عروسک جنسی لولیتا واقعی یا یک شایعه؟
اما عروسک لولیتا و این اسم از کجا آمده است؟ لولیتا نام رمانی انگلیسی از ولادیمیر ناباکوف است که نخستین بار در سال ۱۹۵۵ در پاریس منتشر شد. طبق نوشته ویکی پدیا، لولیتا مضمون بسیار بحث‌ برانگیزی دارد. راوی غیرقابل اعتماد داستان یک استاد ادبیات روان‌ پریش به نام هامبرت هامبرت است که عشقی بیمارگونه به دختری ۱۲ ساله به نام دلورس هیز (ملقب به لولیتا) دارد و چون پدرخوانده او می‌شود با او وارد رابطه جنسی می‌شود.

http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6208_580.jpg

تاثیر این رمان که چاپ آن در ایران ممنوع است بسیار بالا بوده به طوری که از همان آغاز منتشر شدنش در چند کشور این رمان ممنوع شده و حتی در ایران هم ترجمه این رمان ممنوع و به طور مخفی منتشر می شود. از این رمان چند فیلم ساخته شده که معروف ترینش فیلم لولیتا از  استنلی کوبریک است. حتی در حال حاضر به دختران زیر سن قانونی که درگیر مسائل جنسی هستند لولیتا گفته می شود!
عکس: کتاب لولیتا Lolita اثر ولادیمیر ناباکوف
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6209_890.jpg

البته از رابطه رمان لولیتا و عروسک های جنسی لولیتا که بگذریم بحث به این می رسد که آیا مطالب بالا واقعیت دارد؟  آیا واقعا انسان تا این حد به انحراف کشیده شده که مرتکب چنین عملی با هم نوع خود بشود؟ آن هم برای پول؟دست و پای یک انسان دیگر را ببرد،شکنجه اش بدهد و سپس به عنوان یک برده و برای اعمال جنسی بفروشد؟ خواندن این داستان ها و حتی شنیدن حرفهای علی اکبر رائفی پور چیزی جز اعصاب خورد کردن ندارد،نه تنها برای مخاطب ایرانی حتی برای مخاطب خارجی،اما واقعا این ماجرا حقیقت دارد؟
نگارنده این متن پس از جستجوی زیاد منابع خارجی و زیر و رو کردن گوگل،چیزی جز چند مطلب راجع به این موضوع آن هم در چند سایت محدود و ناشناس چیز دیگری دستگیرش نشد و چیزی جز همان مطالبی که در وبسایت های ایرانی به ترجمه رسیده است یافت نشد ،حتی خبر مرد مکزیکی که عروسک جنسی لولیتا را خریده بود هم در منابع خارجی پیدا نشد!
اما در این جستجو چیز جالبی کشف شد، اگر فیلم سخنان رائفی پور و آن ویدیوی پخش شده از لولیتا را در این کلیپ را دیده باشید حتما باورتان می شود که آن موجود با لباس چرمی سیاه که به عنوان لولیتا معرفی می شود واقعا دست و پایش قطع شده و نابینا است! اما اشتباه می کنید،این یک حالت سکس بی‌ دی‌ اس‌ ام BDSM است و آن هم یک لباس مخصوص این کار است!

از خود می پرسید بی دی اس ام چیست؟ طبق ویکی پدیای فارسی BDSM به صورت خلاصه به رفتارهای سادیستی (دگرآزاری) و مازوخیستی (آزارخواهی) می‌گویند که طی آن یک‌ نفر با علایق سادیستی (Dom/سلطه‌گر) با یک‌ نفر که علایق مازوخیستی دارد (Sub/سلطه‌پذیر) قرار می‌گذارند که در طول رابطه، فرد سلطه گر سلطه پذیر را مورد تحقیر و آزار جسمی و روانی قرار دهد. این رابطه ای کاملاً توافقی بوده و هر دو طرف (سلطه گر از تحقیر کردن و آزار دادن، و سلطه پذیر از تحقیر شدن و آزار دیدن) لذت می‌برند و راضی به این اعمال هستند.نقش‌هایی که در بی‌دی‌اس‌ام ایفا می‌شود مکمل یکدیگر ولی نامساوی هستند. معمولاً فردی نقش غالب و تسلط دارد و دیگری نقش فرد مغلوب و ضعیف را بازی می‌کند. در هر صورت رضایت هر دو یک پیش شرط ضروری است.

لباس هایی که در بی دی اس ام استفاده می شود زیاد است که نزدیک ترین نمونه به حالت لولیتا  F-suit ،bitchsuit ،piddlefours است که تصاویر آن را در زیر می بینید.

عکسی از ویدیوی منتشر شده در یوتیوب که در آن فردی که مشاهده میکنید یکی از لباسهای BDSM را پوشیده است.
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6206_380.jpg
نه این یک لولیتا نیست؛فردی است که لباسهای  F-suit ،bitchsuit ،piddlefours را پوشیده است
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6207_416.jpg
لباسهای  F-suit ،bitchsuit ،piddlefours
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6200_918.jpg
لباسهای  F-suit ،bitchsuit ،piddlefours
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6202_541.jpg
لباسهای  F-suit ،bitchsuit ،piddlefours
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6207_416.jpg
حتی یک فیلم ژاپنی ( Tokyo Gore Police) با الهام از این لباس ها ساخته شده است که عکس آن را در زیر می بینید
http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6203_887.jpg
سخن پایانی، در این مطلب ما به هیچ وجه خبر وجود عروسک های جنسی لولیتا و رفتارهای وحشیانه ای که با آن ها می شود را نه رد می کنیم و نه تایید،اما هنوز منبع معتبر خارجی برای این ادعا را تا زمان انتشار این متن پیدا نکرده ایم،و متاسفانه به بخش تاریک وب هم دسترسی نداریم تا آنجا را نیز بررسی کنیم،اما لازم دانستیم تا با نگارش این متن کمی شفاف سازی کرده و عده ای را از کنجکاوی در بیاوریم،اگر شما اطلاعاتی جدید و یا حداقل منبع و خبر معتبر مبنی بر وجود لولیتا دارید خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

اشتراک مطلب:

کلمۀ مورد نظر خود را جستجو کنيد.👇

کد جستجوي گوگل در سايت يا وبلاگ جستجو در:
اشتراک مطلب:

با عضویت در کانال تلگرامی سایت پُربازدیدترین‌ها از آخرین مطالب منتشر شده، باخبر شوید.

👇👇👇

http://fullkade.com/wp-content/themes/fullkade/files/telegram.png

(۰)
هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی